Algenist Reveal

Concentrated Color Correcting Luminizing Drops

Skoncentrowane Krople Rozświetlające

Kolor: Rose

Pojemność 15 ml (w kartoniku)

"Ta lekka formuła z kroplami koloru zmieni Twój schemat piękna. Po raz pierwszy unikalne połączenie mikroalg i pigmentów całościowo poprawia koloryt. Jednocześnie widocznie zmniejszając objawy starzenia. Rozświetlacz w kroplach zawiera różowe pigmenty i wyjątkowo drobniutkie, lśniące perłowe drobinki, które podkreślają wybrane obszary. Ten lekki rozświetlacz w formie serum wychwytuje i rozprasza światło, zapewniając rozświetlony blask. AlgaCorrecting Complex kompleksowo koryguje i leczy nierówny koloryt skóry, a wyjątkowo delikatne, lśniące perełki nadają subtelny, promienny blask.

Stosowanie: Dobrze wstrząsnąć. Nakładaj bezpośrednio na szczyt nosa, kości policzkowych i brwi i mieszaj pod makijażem lub na makijaż, aby uzyskać natychmiastowy blask. Wielozadaniowe krople można stosować samodzielnie, w celu zwiększenia efektu rozświetlania lub dodawać do ulubionych produktów kosmetycznych, aby nadać im świetlistą poświatę. Używać tylko zgodnie z zaleceniami."

Produkt jest nowy, oryginalny, nieużywany, zafoliowany, zapieczętowany, w kartoniku. Kartonik ma lekkie otarcia na rogach i małe wgniecenie powstałe w podróży z USA. W żaden sposób nie wpływa to na jakość samego kosmetyku.

Standardowa cena to 150 zł, oszczędzasz aż 41 zł.

Zapraszam do zakupów na wszystkich moich aukcjach. Bez względu na ilość zakupionych przedmiotów za wysyłkę płaci się tylko raz. Odbiór osobisty 0 zł.

Jestem osobą prywatną i bardzo proszę o przemyślane zakupy. Wybranie opcji  "kup teraz" jest równoznaczne z akceptacją warunków zakupu opisanych w zakładce "o sprzedającym". W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Wszyscy lubimy czuć się wyjątkowo. Dlatego każdego Kupującego traktuję indywidualnie. Wysyłam wiadomość po zakupie, następnie informację ze szczegółami po nadaniu, bo dobre słowa zawsze są gratis.

Mały kosmetyk także zasługuje na wielkie traktowanie. Dlatego bardzo starannie zabezpieczam nawet miniatury, owijam folią bąbelkową, dodatkowo kartonikiem i dopiero wkładam do kopert bąbelkowej.

Czasami drobny upominek rozjaśnia cały dzień. Dlatego dodaję drobiazg od siebie i pięknie pakuję przedmiot. Przy zakupach powyżej 100 zł obdarowuję próbką, a powyżej 200 zł miniaturą.

Algenist Reveal Luminizig Drops Rozświetlacz Pink 7827398604

  • Kod produktu: 9SwCr0806719
  • Dostępność: W magazynie
  • 108,99zł
  • 97,99zł


Produkty powiązane

Algenist Reveal Luminizig Drops Rozświetlacz Pearl 7770519447

Algenist Reveal Luminizig Drops Rozświetlacz Pearl 7770519447

Algenist RevealConcentrated Luminizing DropsSkoncentrowane Krople RozświetlająceKolor: PearlPojemnoś..

97,99zł 108,99zł